środa, lutego 28, 2018

Zapowiedź "Dwa zwykłe słowa" Ashley Rhodes-Courter


Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż mój blog Czytaninka objął patronatem medialnym książkę Dwa zwykłe słowa Ahsley Rhodes-Courter.

Słoneczko, jesteś moim dzieckiem, a ja jestem twoją matką. Musisz szanować osobę, która się tobą zajmuje, ale pamiętaj, że to nie jest twoja mama.

Ashley Rhodes-Courter spędziła dziewięć lat swojego życia w czternastu różnych domach zastępczych, żyjąc dla tych słów. Nawet gdy jej matka kompletnie się zatraciła, Ashley nie porzuciła wiary w ich nieprzewidywalną, rozpadającą się relację, cały czas coraz bardziej i bardziej pogrążając się w system opieki społecznej.
Bolesne wspomnienia tego, jak została zabrana z domu, szybko zostają pożarte przez koszmary jej nowego życia, gdzie Ashley przerzucana jest pomiędzy pracownikami społecznymi, przenoszona ze szkoły do szkoły, i gdzie musi przetrwać manipulacje i upokorzenia ze strony bardzo przemocowej rodziny zastępczej. W tym inspirującym, niezapomnianym pamiętniku Ashley znajduje odwagę, by osiągnąć cel – a jednocześnie odkryć siłę własnego głosu.
Przeczytaj fragment - KLIK


Recenzja w okolicach premiery!


6 komentarzy:

  1. Gratuluję patronatu. Mocna historia, aż mnie krew, jak sobie pomyślę przez co przeszła Ashley.

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę przeczytać koniecznie tę książkę.:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Zaciekawił mnie przedstawiony przez Ciebie fragment. Z miłą chęcią przeczytam tę książkę. Gratuluję również patronatu.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger