niedziela, marca 26, 2017

"Zły Romeo" Leisa Rayven [PRZEDPREMIEROWO]
PREMIERA: 29.03.2017
*Tytuł: "Zły Romeo"
*Autor: Leisa Rayven
*Wydawnictwo: Otwarte
*Rok wydania: 2017
*Ilość stron: 432


*Ocena: 5/6
*Opis:
*Moje odczucia:


Zapewne każdy z Was zna historię Romea i Juli. Poniekąd dzięki tej książce, będziecie mogli przeżyć ją ponownie. To historia dwójki osób, które kiedyś były razem i po trzech latach spotykają się ponownie. On twierdzi, że się zmienił, ona mu nie wierzy i nie chce dać kolejnej szansy. Czy dwie osoby, które w sztuce Romeo i Julia odgrywają główne role, w życiu prywatnym też będą w stanie otworzyć się na swoją miłość?

Autorka miesza stan teraźniejszy z przeszłym, dzięki czemu mamy możliwość poznania, jak Ethan i Cassie się poznali oraz co takiego między nimi się wydarzyło, iż potrzebowali trzech lat, by znów zacząć ze sobą rozmawiać.Cassie to dziewczyna, którą mimo wyrządzonych krzywd przez Ethana, wciąż do niego ciągnie. Nie chce, jednak wyjść na idiotkę, która z otwartymi ramionami wraca do niego, po tym co jej zrobił.Ethan zmienił się, wie, że w przeszłości skrzywdził Cassie i bardzo tego żałuje, ale teraz nie ma zamiaru popełnić tego samego błędu. Za wszelką cenę chce jej udowodnić, że tym razem jej nie zrani.

Czy zatem zakochani dają sobie jeszcze jedną szansę? Czy ich miłość ma szansę na szczęśliwe zakończenie?

Książka wciąga czytelnika w swój świat już od pierwszych stron. Bohaterowie są wyraziści i jak najbardziej realni, więc bez problemu możemy sobie ich wyobrazić w realnym świecie. Borykają się ze swoimi problemami, każdy na swój sposób. Odgrywają swoje role w szkole teatralnej, gdzie każdy aktor może przybrać maskę kogoś innego. Jednak, czy w życiu realnym człowiek też może wciąż udawać kogoś, kim nie jest? Zdarza się, że boimy się okazywać uczucie drugiemu człowiekowi, przez to, że zostaliśmy wcześniej zranieni. Staramy się więc z tym ukrywać, bo tak jest nam łatwiej. Ale czy osoba, która również darzy nas uczuciem, długo jest w stanie znosić takie zachowanie? Zdecydowanie nie, dlatego po jakimś czasie zaczyna się coś psuć.

Większość z nas uwielbia sztukę Romeo i Julia. Tutaj będziemy mieli okazję, nie tylko przypatrywać się przygotowaniom do tej sztuki, wszelakim próbom, ale również niezwykłej chemii pomiędzy dwojgiem ludzi, którzy wciąż będą się ze sobą kłócili, a mimo wszystko będzie ich do siebie przyciągało niczym magnes. Będziemy naocznymi świadkami historii dwójki młodych osób, dla których życie w przeszłości napisało inny scenariusz niż sami zakładali. Chwile zastanowienia, zwątpienia oraz ogrom emocji gwarantowany.
Zły Romeo to wciągająca historia miłosna na drodze której pojawiły się nierozwiązane problemy między dwójką ludzi. Czy ich przeszłość będzie miała wpływ na teraźniejszość? Czy będą potrafili sobie wybaczyć i ponownie stać się Romeem i Julią, którzy kochali się na zabój? O tym, przekonajcie się sami sięgając po książkę.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania serdecznie dziękuję11 komentarzy:

 1. Chcę przeczytać tę książkę odkąd zobaczyłam jej liczne zapowiedzi. Z niecierpliwością czekam na premierę i jestem pewna, że będę zachwycona tym tworem :)
  Pozdrawiam, Książkowy zakątek

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam ją w planach, a Twoja opinia sprawiła, że po prostu muszę ją mieć!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem kompletnie, co zrobić... Nie miałam ochoty na tę pozycję, ale tak mnie tutaj zachęcasz. Przemyślę to sobie jeszcze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie, że książka sprawiła Ci tyle czytelniczej przyjemności. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 5. O nie, nie, nie! Powiedz - BŁAGAM - że oni oboje nie zginą na końcu. Proszę!

  Kurcze wszystko mnie zachęca, by przeczytać oprócz tego zakończenia, którego jestem w stanie się domyśleć. Jeżeli się mylę z zakończeniem to na bank przeczytam. Ale jeśli skończą jak oryginał, to chyba sobie odpuszczę, bo moje oczy i tak są już dobrze nawilżone ;)

  Pozdrowienia!
  Tysiąc Żyć Czytelnika

  OdpowiedzUsuń
 6. Na blogach pojawia się coraz więcej pozytywnych opinii na temat tej książki, więc chyba dam się namówić. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio sporo o tej książce słyszę :D I coraz bardziej chciałabym ją przeczytać <3

  Zabookowany świat Pauli

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger