czwartek, stycznia 25, 2018

Zapowiedź "Szarość miejskich mgieł" Edyta Świętek


PREMIERA: 14.02.2018
Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż mój blog Czytaninka objął patronatem medialnym powieść Szarość miejskich mgieł Edyty Świętek.
Czwarty tom sagi Spacer Aleją Róż przenosi czytelników do przełomu lat 60. i 70. Tym razem do głosu dochodzi młode pokolenie, które urodziło się i wzrastało w socjalistycznych realiach. Zbuntowana młodzież kontynuuje walkę rozpoczętą przez rodziców. Studenci żądający zwiększenia swobód obywatelskich ścierają się z oddziałami ZOMO oraz jednostkami Milicji Obywatelskiej. Powietrze znowu szczypie w oczy od gazu łzawiącego, który spowija miasto.
W atmosferze ciągłych niepokojów wychodzą na jaw niektóre z mrocznych sekretów rodzinnych. Kłamstwa z przeszłości pociągają za sobą lawinę niespodziewanych zdarzeń. Mimo to Szymczakowie oraz Pawłowscy z uporem podążają naprzód, nie poddając się przeciwnościom losu.


Ja już zacieram ręce, gdyż niebawem zabieram się za czytanie powieści. Recenzji możecie spodziewać się w okolicach premiery!


Czwarty tom sagi Spacer Aleją Róż przenosi czytelników do przełomu lat 60. i 70. Tym razem do głosu dochodzi młode pokolenie, które urodziło się i wzrastało w socjalistycznych realiach. Zbuntowana młodzież kontynuuje walkę rozpoczętą przez rodziców. Studenci żądający zwiększenia swobód obywatelskich ścierają się z oddziałami ZOMO oraz jednostkami Milicji Obywatelskiej. Powietrze znowu szczypie w oczy od gazu łzawiącego, który spowija miasto.
W atmosferze ciągłych niepokojów wychodzą na jaw niektóre z mrocznych sekretów rodzinnych. Kłamstwa z przeszłości pociągają za sobą lawinę niespodziewanych zdarzeń. Mimo to Szymczakowie oraz Pawłowscy z uporem podążają naprzód, nie poddając się przeciwnościom losu.

6 komentarzy:

 1. Fajne są te okładki, takie zachęcające. Muszę w końcu sięgnąć po tę sagę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak okładki są cudowne ;) Zachęcam Cię do sięgnięcia po tę sagę ;)

   Usuń
 2. Też się cieszę ,bo po trzeciej ,którą przeczytałam,teraz czas na 4...dla mnie to niezwykle klimatyczna saga,dobrze przemyślana a co więcej wspaniale napisana.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger