poniedziałek, maja 02, 2022

Zapowiedź patronacka "Dolina tajemnic" Beata Zdziarska

 Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż mój blog Czytaninka objął patronatem medialnym książkę Dolina Tajemnic Beaty Zdziarskiej. 


Premiera: 17.05.2022Opis książki Co skrywa sielska dolina?
Zło nie zawsze czai się w mroku.

Kiedy pewnego dnia Hania dowiaduje się, że ojciec zniknął z domu, przeżywa wstrząs. Zdawkowe tłumaczenie matki, że ojciec miał romans rodzi w dziewczynie wiele pytań. Niedługo potem przychodzi list, w którym ojciec prosi o przebaczenie i obiecuje, że za jakiś czas się odezwie. Po kilku latach Hania odbiera od niego telefon. Okazuje się, że ojciec mieszka w beskidzkiej wiosce i zaprasza córkę do siebie.
Pomimo wątpliwości Hania ostatecznie przyjeżdża do malowniczej Świątkowej Małej w Beskidzie Niskim, nie mając pojęcia, jakie zagadki i tajemnice na nią czekają.

W czasie pobytu na wsi poznaje jej mieszkańców: rzeźbiarza i znawcę sztuki – Henryka, który jest jednocześnie producentem malinowych przetworów, Petera – hodowcę koni, upośledzonego Jaśka, ekscentrycznego Przewodnika oraz wścibską sąsiadkę, Katarzynę Majkowską. Hania zaprzyjaźnia się z dwójką turystów: Joanną – miłośniczką cerkwi, i Jonem, rowerzystą z Belgii.
Sielankową, letnią atmosferę beskidzkich wakacji psuje tajemnicze zniknięcie Joanny. Nikt nie wie, co się z stało z turystką z Warszawy. Kilka dni później miejscowe dzieciaki natrafiają w lesie na plecaczek dziewczyny, a niedługo potem zostają odnalezione jej zwłoki…Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger