poniedziałek, maja 09, 2022

"Wojtuś i jego potworki. Emocje u dzieci" Marek Marcnowski [PATRONAT MEDIALNY/PRZEDPREMIEROWO]

 
TYTUŁ  "Wojtuś i jego potworki. Emocje u dzieci”
 

AUTOR Marek Marcinowski

 

DATA PREMIERY 10.05.2022

 

WYDAWNICTWO  Anatta

 

ILOŚĆ STRON 10

 

 

 

 

OCENA  6/6

 

OPIS
 

Siedem uroczych opowiastek, których bohaterami są: Raduś, Strachuś, Smutasek, Złośniś, Wstydek, Zdziwuś i Wstrętek.
Sympatyczne potworki sportretowane na każdej stronie książeczki, w zabawny i przystępny sposób pomogą dziecku zidentyfikować i nazwać emocje.
To idealna lektura do wspólnego czytania.MOJE ODCZUCIA

 

 

Dzisiaj przychodzę do was z pozycją dla najmłodszych czytelników, w której to znajdziemy sympatyczne potworki, które nauczą dzieci odbierać właściwe emocje. Każda strona oprócz krótkiego opisu posiada piękną ilustrację oddającą daną emocję.

Jak dobrze wiemy, małe dzieci nie rozumieją od razu czym są dane emocje i często zastanawiają się skąd się biorą. Dzięki tej książeczce będą miały okazję poznać takie emocje jak radość, smutek, strach, złość, zdziwienie, wstręt oraz wstyd. Każdą z tych emocji obrazuje nam inny potworek.

Gdy światło gaśnie, gdy w ciemności coś szumi, gdy chowasz się pod kołderkę, mocno trzymając mamę za rękę, to ja, Strachuś, daję o sobie znać.

Emocje są nieodłącznym elementem naszego życia i towarzyszą nam na każdym kroku. Marek Marcinowski pragnie przybliżyć je najmłodszym pociechom w prosty i przejrzysty sposób. Krótki opis emocji i ilustracja obrazująca ją są tego najlepszym przykładem.

Książka została ładnie wydana i z całą pewnością znajdzie swoich odbiorów wśród małych czytelników. Nie dość, że książeczka pozwoli miło spędzić czas, to również czegoś nauczy.

Wojtuś i jego potworki. Emocje u dzieci to niezwykle ciekawa pozycja dla małych, ciekawych świata i emocji dzieci. Polecam.Za możliwość przeczytania, zrecenzowania i patronowania serdecznie dziękuję Autorowi. 

 

 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger