niedziela, maja 14, 2017

"52 Kolory Życia, tom III" Magdalena Kozioł

*Tytuł: "52 Kolory Życia, tom III"
*Autor: Magdalena Kozioł
*Wydawnictwo: Pociąg do natury
*Rok wydania: 2016
*Ilość stron: 117


*Ocena: 4/6
*Opis:


Trzecia część porywającej historii o miłości Sally i Jacka. Tom z okładką w kolorze soczystej zieleni mchu skrywa 6 rozdziałów i sześć niezwykłych kolorów wplecionych w kolejne perypetie bohaterów. Życie Jacka znajdzie się w niebezpieczeństwie, czy uda się mu wyjść z opresji? Sally zastanawia się nad sytuacją , w której się znalazła. Jej serce walczy z rozsądkiem. Miłość do żonatego mężczyzny okupiona jest wieloma wyrzeczeniami, jakimi? III tom barwnie to opisuje. Nadmienię, że to moja pierwsza w życiu powieść, którą wydałam pomimo wielu przeciwności i kłopotów. Spotkałam jednak na swojej drodze dobre anioły, które mi podały pomocną dłoń. W życiu trzeba wierzyć w piękno swoich marzeń. A ja polecam gorąco 52 Kolory Życia, ponieważ to moje spełnione marzenie właśnie. Okupione pracą, poświęceniem i ogromną wiarą w to, że chcieć - to móc. Pozdrawiam, Magdalena Kozioł, autorka.


*Moje odczucia:Z każdym kolejnym tomem, historia Sally tak mocno mnie wciąga, iż najchętniej sięgnęłabym od razu po kolejny tom, by dowiedzieć się jak dalej potoczyły się jej losy. Jednak trzeba umieć zachować umiar i delektować się tym dłużej.

Tym razem poznajemy kolejne kolory - turkusowy, żółty, purpurowy, beżowy, perłowy oraz szmaragdowy. Nasza Sally jest rozkojarzona. Zakochała się w żonatym mężczyźnie, choć ma narzeczonego. Miłość bywa jednak silniejsza od wszystkiego i nie zawsze da się z nią walczyć. Skoro serce kocha, czy można się temu przeciwstawiać? Nie każde małżeństwo musi być wspaniałe, zdarza się, że miłość się wypala, że ludzie są ze sobą tylko z przyzwyczajenia, bądź ze względu na dzieci. Ale czy warto się męczyć w takim związku pozbawionym gorących uniesień i chwil zapomnienia?Sally to bohaterka, którą polubiłam od samego początku. Wiadomo, ma swoje zmartwienia jak każdy człowiek. Ale zawsze stawia na szczerość i prawdę. Czy zatem zakończy swoje narzeczeństwo? Czy wyzna Tomkowi, iż poznała kogoś innego, dla kogo teraz bije jej serce?

W tym tomie będzie się działo. Autorka po raz kolejny zadbała o wiele emocji. Zdarzy się wypadek, przez który nie tylko Sally będzie załamana, ale również i my czytelnicy, którzy bacznie kibicujemy jej życiu i temu co się w nim dzieje. Do tego pojawią się chwile szczęścia, ale również i rozterki sercowe spowodowane rozstaniem.

Czasem odnosiłam wrażenie, że losem tej dwójki (Sally i Jacka) kieruje przeznaczenie. A czy Wy w nie wierzycie? Czy wierzycie, że jeśli ma być nam coś dane to tak właśnie będzie? Często mówi się "co ma być to będzie". Więc jak potoczy się życie tej dwójki? Czy znajdą w sobie tyle siły, by wyznać prawdę swoim partnerom i połączyć się w jedność?

Magdalena Kozioł przedstawia nam kolejne kolory życia, które zostały napisane czystymi emocjami. Czytając da się to wyczuć. Pokazuje nam również, iż miłość do żonatego mężczyzny wymaga od nas wiele wyrzeczeń. Jest wiele rzeczy które chciałoby się robić w takim stanie, a jednak nie można sobie na to pozwolić. Czy zatem taki potajemny związek, ciągłe ukrywanie się ma szansę zaistnieć naprawdę? O tym, przekonajcie się sami.52 Kolory Życia, tom III to kolejna dawka emocji zaserwowana czytelnikom poprzez autorkę. To odkrywanie kolejnych kolorów życia i ich wpływu na nasze życie. Ja już jestem ciekawa dalszych losów bohaterki, a Was tymczasem gorąco zachęcam do przeczytania tejże lektury.

W chwili obecnej książki nie są nigdzie dostępne. Stały się białymi krukami.
Za możliwość przeczytania i zrecenzowania serdecznie dziękuję autorce.

1 komentarz:

  1. niestety, nie czytałam poprzednich części, więc najpierw musiałabym nadrobić zaległości :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger