poniedziałek, marca 07, 2022

"Śniadanie z Arsenem" Agnieszka Lingas-Łoniewska

 TYTUŁ  "Śniadanie z Arsenem”

CYKL Kolacja z Tiffany’m (tom 3)
 

AUTOR Agnieszka Lingas-Łoniewska

 

DATA PREMIERY 26.01.2022

 

WYDAWNICTWO  Słowne

 

ILOŚĆ STRON 248

 

 

 

 

OCENA  4/6

 

OPIS
 

GORĄCY ROMANS TO DOPIERO POCZĄTEK TEJ PORYWAJĄCEJ HISTORII!

Chris to sprytny złodziej, dla którego od honoru ważniejsza jest tylko rodzina. Zadziorny chłopak nie spodziewa się, z czym przyjdzie mu się zmierzyć w zostawionej przed laty Gołdapi.

Lina niechętnie opowiada o tym, że wciąż nosi w sercu ślad namiętnej miłości, po której zostało jej więcej niż wyłącznie wspomnienie.

Gdy po długiej nieobecności, nieprzewidywalny i zabójczo przystojny Włoch znów staje w drzwiach Liny, dziewczyna czuje, że czekają ją kłopoty. Co się stanie, kiedy jej największa tajemnica ujrzy światło dzienne? Czy ogniste charaktery da się pogodzić, a stracona miłość będzie miała szansę rozkwitnąć na nowo?

Przygotujcie się na chwilę śmiechu, dreszcz napięcia i wiele wzruszeń. Dilerka Emocji powraca z kolejną komedią romantyczną, która podbije wasze serca.MOJE ODCZUCIA

 

 Książka jest bestsellerem na TaniaKsiazka.pl

Ależ miło było powrócić do losów bohaterów z którymi miałam już wcześniej styczność. Tym razem skupiamy się na Chrisie oraz Linie. On jest złodziejem, dla którego ponad wszystko liczy się rodzina. Jest w stanie dla niej zrobić dosłownie wszystko. Nie ma jednak pojęcia z czym przyjdzie mu się zmierzyć w Gołdapi.
Lina jest ostrożna i rozważna, aczkolwiek w sercu nosi nadal pewnego przystojnego mężczyznę. Ma dla kogo żyć i tego się trzyma.
Spotykają się ponownie. On nie odpuści, dopóki nie pozna prawdy, a Ona czuje, że czekają ją kłopoty. Czy dawne uczucie na nowo zapłonie? A może ono tak naprawdę nigdy nie zgasło?

Wyobraźcie sobie, że czytając tę powieść, praktycznie cały czas się uśmiechałam. Głównie za sprawą kobiet naszych braci, które doskonale wiedzą jak umilić człowiekowi czas. Eliza i Natalia są jak dwa szpiegi, które nigdy nikomu nie odpuszczą. Mają cięte języki, których nie boją się używać i zawsze stawiają na swoim, nie raz wpadając przez to w kłopoty. Lina wśród nich czuje się swobodnie i ciągle się uśmiecha. To dziewczyna, która przekręcaniem słów w znanych powiedzeniach, potrafi rozbawić do łez. I za to między innymi Chris ją pokochał. Lina to kobieta oddana i z honorem, nie zdradza bliskich, ale zawsze się o nich martwi.
Chris jest niezwykle tajemniczy, rzadko kiedy ukazuje swoje emocje, bo tego się nauczył – by nie pokazywać światu jaki jest naprawdę. Jego rodzina jednak zna go doskonale i potrafi raz dwa rozgryźć. Jego głównym celem jest dowiedzenie się, kto stoi za zamachem na jego ojca, w którym zginęła jego macocha. I nie odpuści, dopóki tego się nie dowie.

Kiedy Chris ponownie spotyka Linę, w obojgu odżywają uczucia, które chyba tak naprawdę nigdy nie wygasły. I chociaż minęło pięć lat, pod tym względem nic się nie zmieniło. Oboje są wybuchowymi osobami. Dodatkowo ona skrywa przed nim tajemnicę, która będzie musiała ujrzeć światło dzienne. Czy jakoś się dogadają i na nowo stworzą związek? A może ich uczucie nie ma już szans?

Teraz wpatrywałem się w ciemnooką dziewczynę, która dawno temu zalazła mi za skórę i dotknęła czułych strun w sercu, a co najgorsze, wciąż tam tkwiła. Chociaż usilnie pracowałem nam tym, aby się jej pozbyć. Z głowy, serca, wspomnień. Na próżno! A przecież była moim wrogiem i nie mogłem jej wierzyć. Mimo to bardzo chciałem.
Agnieszka Lingas-Łoniewska ponownie zabiera nas w świat, w którym oprócz mafijnych porachunków, znajduje się wielka siła rodzinnej więzi oraz miłość ponad wszystko. Miłość, która uskrzydla i pozwala inaczej spojrzeć na pewne sprawy. I choć każda z tych kobiet wie, z czym wiąże się związek z tymi mężczyznami nie ma zamiaru się z niego wycofać. Książka przepełniona jest ogromem emocji, niesamowitymi pokładami śmiechu, ale również chwilami wzruszeń. Czyta się szybciutko za sprawą lekkiego języka autorki. Ja nie mogłam się oderwać od lektury i przykro mi było tylko z tego powodu, że bardzo szybko się skończyła.

Śniadanie z Arsenem z księgarni TaniaKsiazka.pl to lekka i przyjemna lektura, która pozwoli wam się cały czas uśmiechać. Niezwykle temperamentni bohaterowie nie pozwolą wam, ani na odrobinę nudy. W tej powieści zobaczycie, że rodzina to coś, co nasi bohaterowie zawsze stawiają na pierwszym miejscu. Polecam.Za możliwość przeczytania i zrecenzowania serdecznie dziękuję
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger