piątek, marca 11, 2022

"Pieprz i sól" K.A. Figaro [PRZEDPREMIEROWO]

 TYTUŁ  "Pieprz i sól”
 

AUTOR K.A. Figaro

 

DATA PREMIERY 23.03.2022

 

WYDAWNICTWO  Lipstick Books

 

ILOŚĆ STRON 319

 

 

 

 

OCENA  4/6

 

OPIS
 

Gaja Strzelczyk zostaje poddana pewnej próbie – czy wyjdzie z niej zwycięsko? To kobieta o odważnych marzeniach, silna, starająca się trzymać zawsze wszystkich i wszystko na dystans, w swoim otoczeniu mająca tylko jedną osobę, której bezgranicznie ufa. Na co dzień mało analizuje, od razu działa. Na swojej drodze spotyka na pozór dwóch identycznych mężczyzn, jednak różnią się oni od siebie niczym ogień i woda. A Gaja przecież lubi igrać z żywiołami…

Czy obu będzie traktować obcesowo, przedmiotowo i wykorzystywać bez wyrzutów sumienia? Czy w końcu ulegnie niespodziewanym uczuciom i ujawni swoje nowe oblicze? Co wybierze? Wyrachowaną namiętność, podniecające niebezpieczeństwo czy może żarliwą miłość?

Bestsellerowa autorka, K.A. Figaro, znana z powieści takich, jak Prosty układ, Zranione uczucia i Próby życia powraca z historią, która rozpali wasze zmysły!MOJE ODCZUCIA

 

 

Gaja Strzelczyk ma pracę, którą lubi i w której czuje się niczym ryba w wodzie. To kobieta czynu, która rzadko kiedy analizuje, za to działa błyskawicznie. Lubi dobry seks, ale nie szuka stałego związku. Pewny niefortunny przypadek w klubie ściąga na nią małe kłopoty.
Na swojej drodze spotyka dwóch jakże różnych od siebie mężczyzn. Czy będzie ich wykorzystywać obu? A może w końcu i u niej pojawi się jakieś uczucie?

K.A. Figaro z całą pewnością wie jak rozpalić zmysły. W swojej powieści bowiem nie oszczędza nam miłosnych uniesień, niemożliwego do okiełznania pożądania i ogromnej namiętności. Czytając tę powieść należy zadać sobie pytanie, czy aby na pewno istnieje seks bez emocji? Czy można wyłączyć emocje podczas zbliżenia z niezwykle przystojnym mężczyzną, któremu nie sposób się oprzeć?

Gaja to bez wątpienia bohaterka z ciętym językiem, która nie pozwala sobie „dmuchać w kaszę”. Wie, czego chce od życia, nie lubi pochopnego oceniania innych ludzi. Jest świetną managerką hotelu w którym pracuje. Nie ufa ludziom, oprócz swojej przyjaciółki Izy, która potrafi wpędzić ją w kłopoty. Nie przyjmuje pomocnej dłoni od tych od których nie chce. I choć uważa, że nie w głowie jej żadne związki, to widać że w głębi duszy pragnie mieć u swego boku kogoś bliskiego. Polubiłam tę bohaterkę, choć momentami mnie wkurzała. Jednak nie sposób być obojętnym na jej kobiece wdzięki.

Ja, taka silna, teraz wpadałam we własną zasadzkę fizycznych potrzeb i pragnień. Na miłość z żadnym z nich nie było szans. Ale czy aby na pewno? Może sobie to wmawiałam, bo nie chciałam się zakochać. Ponieważ miłość zepsułaby mój plan na życie. A przynajmniej tak myślałam jeszcze wczoraj.

Powieść naładowana jest ogromem emocji, wybuchowymi postaciami i gorącymi chwilami uniesień. Autorka funduje nam lekturę zdecydowanie dla niegrzecznych. Namiętność, pożądanie oraz zdrady. Kto z tego wszystkiego wyjdzie zwycięsko?

Mikołaj i Kostek. Który z tych panów będzie bliższy zdobycia serca Gai? Porządny i poukładany doktorek, a może nieobliczalny i nieprzewidywalny właściciel klubu? A może intencje obu nie są uczciwe? Pomimo ich odmienności polubiłam obu i gdybym sama miała wybierać, nie wiem czy potrafiłabym się zdecydować, dlatego w sumie nie dziwię się naszej bohaterce.

Zakończenie powieści szokuje i całkowicie zaskakuje, a jednocześnie pozostawia czytelnika z wielką niewiadomą. Dlatego liczę na kontynuację tej powieści.

Pieprz i sól to powieść dla tych, którzy lubią niegrzecznych bohaterów, gorące sceny i szczyptę pikanterii. Z tymi bohaterami nie sposób się nudzić. Jeśli lubisz tego typu książki, koniecznie przeczytaj.

 

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania serdecznie dziękuję  

 

 

 

 

 

 

 

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger