poniedziałek, października 02, 2017

Zapowiedź "Zaina" Wanda SzymanowskaPREMIERA: 10.10.2017


Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż mój blog Czytaninka objął patronatem medialnym książkę Zaina Wandy Szymanowskiej.
Wanda Szymanowska - Z zawodu filolożka polska, nauczycielka, wielbicielka literatury w każdej postaci. Uwielbia też egzotyczne podróże, muzykę, dobrą kuchnię i … szkołę, w której spędza większość czasu, ucząc języka polskiego, niemieckiego, muzyki. Kobieta pełna poczucia humoru, uśmiechu dla innych, kochająca literaturę i ludzi.
Jej debiutancka powieść ,,Zielone kalosze” spotkała się z przychylnymi recenzjami i entuzjazmem czytelniczek.
„Zaina” to opowieść o dziewczynce, która pochodzi z multikulturowej rodziny, stawiającej pierwsze kroki w polskiej szkole.

„To bez wątpienia mądra i ważna książka. Istotny glos o emigracji, nauce szacunku, tolerancji, akceptacji innej kultury, tradycji. Zaina to piękna, wrażliwa dziewczynka, która czasami estymą i mentalną  mądrością przerasta nie tylko rówieśników, ale i dorosłych. Czytajcie z dziećmi i uczcie ich szacunku dla innych ludzi. Polecam!”  - tak o książce wypowiada się Agnieszka Krizel z Recenzje Agi.Uwielbiam twórczość Pani Wandy, jej książki zawsze wiele wnoszą do mojego życia. Kto z Was nie miał jeszcze styczności z autorką, gorąco zachęcam i polecam.1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger