wtorek, września 12, 2017

Zapowiedź "Wszystkie pory uczuć. Jesień" Magdalena MajcherPREMIERA: 27.09.2017

Ta opowieść otula jak ciepły koc, pachnie aromatyczną herbatą i ogrzewa jak ogień w kominku.Życie Hani to z pozoru bajka. Niepewna siebie dziewczyna z domu dziecka wychodzi za zamożnego i atrakcyjnego wdowca, dostając to, czego nigdy nie miała – dom i rodzinę. Dwadzieścia lat po ślubie wie już jednak, że po napisach „żyli długo i szczęśliwie” nie zawsze jest różowo. Hania czuje się niekochana przez męża, który idealizuje swoją zmarłą pierwszą żonę a bycie pełnoetatową panią domu zaczyna ją męczyć. Na dodatek dają o sobie znać bolesne sprawy z przeszłości.

Tej jesieni jednak wszystko się zmieni…

Czy Hania stawi czoła lękom i zmierzy się z przeszłością?
Czy jej małżeństwo da się jeszcze uratować?

 

Krótki opis:


Hania, niepewna dziewczyna z domu dziecka wychodzi za zamożnego wdowca, spełniając swoje marzenia o domu i rodzinie. Dwadzieścia lat później nie czuje się jednak szczęśliwa. Jej mąż wciąż idealizuje zmarłą pierwszą żonę. Na dodatek dają o sobie znać bolesne sprawy z przeszłości.


Tej jesieni jednak wszystko ma się zmienić…

 

Opis cyklu:

Cztery pory roku – cztery wciągające historie.

„Wszystkie pory uczuć” Magdaleny Majcher to cykl powieści obyczajowych, podejmujących ważne życiowe tematy. Miłość i nienawiść, trudne życiowe wybory, przeciwności losu i w końcu upragnione szczęście i spokój – z tym wszystkim spotkają się bohaterowie czterech powieści. A wszystko w rytmie czterech pór roku.

 
Magdalena Majcher - pisarka, blogerka, freelancerka. Pisać książki zaczęła na urlopie macierzyńskim. Zrezygnowała z pracy na etacie i postanowiła zacząć spełniać swoje marzenia. Udało się - jest autorką poczytnych i lubianych przez czytelniczki powieści, m.in. Stanu nie! błogosławionego i Matki mojej córki.
Książka ukaże się już 27 września nakładem wydawnictwa Pascal. Co o niej sądzicie? Ja już nie mogę się doczekać, aż ją przeczytam.


Książkę możecie przedpremierowo nabyć tutaj - KLIK6 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger