poniedziałek, września 11, 2017

Czaromarownik 2018 [PRZEDPREMIEROWO]

PREMIERA: 13.10.2017*Tytuł: "Czaromarownik 2018"
*Autor: Praca zbiorowa
*Wydawnictwo: Kobiece
*Rok wydania: 2017
*Ilość stron: 448


*Ocena: 6/6*Moje odczucia:


Każda kobieta uwielbia mieć pod ręką kalendarz, w którym może zanotować nie tylko ważne spotkania, rodzinne wypady, ale także każdą rzecz jaka przyjdzie jej do głowy. Idealnym kalendarzem na rok 2018 będzie zatem iście kobiecy Czaromarownik 2018.Tego czego nie zabraknie w tym kalendarzu to oczywiście horoskop bez którego my kobiety nie potrafimy po prostu żyć. Jesteśmy ciekawe co przyniesie nam każdy kolejny rok, więc tym bardziej zagłębiamy się w tym, czego możemy się spodziewać.

Niewątpliwym plusem jest to, iż każdy jeden dzień roku znajduje się na osobnej stronie, a co się z tym wiąże, będziemy miały dużo wolnego miejsca na zapiski. Dodatkowo każdy dzień posiada złotą myśl bądź cytat, które ja osobiście uwielbiam.
Pędzimy przez życie niczym błyskawice, często zapominając o wielu sprawach. Jak sprawić, by więcej to się nie powtarzało? Oczywiście nabyć wspaniały Czaromarownik 2018, który ułatwi nam życie, a do tego wzbogaci nas o wiele ciekawostek. Znajdziemy w kalendarzu między innymi: sztukę dobrych nawyków, 10 rzeczy, które musimy mieć w szafie, dowiemy się jaka jest zależność między ulubionym kolorem, a osobowością. "Przestudiujemy" pozycje w jakich śpimy, ale dowiemy się również jaką moc ma czekolada ;) A która z nas jej nie uwielbia? Niewątpliwym plusem jest również magia, którą kryje w sobie ten kalendarz, a do której poznania gorąco Was zachęcam.Kalendarz w twardej oprawie to coś co koniecznie my kobiety, musimy mieć. Ja już nie mogę się doczekać, by wziąć swój egzemplarz w dłoń. A czy Ty również się skusisz?Czaromarownik 2018 to idealny kalendarz. Stworzony przez kobiety dla kobiet. Dzięki niemu nie zapomnimy o niejednym spotkaniu, wizycie u lekarza, czy też umówionej randce. Polecam!
Za udostępnienie egzemplarza do recenzji serdecznie dziękuję1 komentarz:

  1. Przyszły rok będzie u mnie bardzo zabiegany, więc ta pozycja jest dla mnie w sam raz :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger