niedziela, kwietnia 23, 2017

Zapowiedź "Wszystkie twoje marzenia"

PREMIERA: 10.05.2017
Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż mój blog Czytaninka ma zaszczyt ambasadorować książce Wszystkie twoje marzenia Agaty Czykierdy-Grabowskiej.


Kiedy Kamil poznaje Maję, ta planuje właśnie wrzucenie swojego starego opla do Wisły. Pełna energii i mająca ogromny apetyt na życie dziewczyna od początku fascynuje przystojnego studenta, ale też od razu wyraźnie stawia granicę: Obiecaj mi, że się nigdy we mnie nie zakochasz.

Początkowo Kamil nie widzi w tym nic złego. Dopiero przeprowadził się do Warszawy, zaczął studia. Mogą być kumplami z akademika. Albo przyjaciółmi. Albo friends with benefits…

Ale czy taka relacja jest w ogóle możliwa? Skoro są tylko przyjaciółmi, to dlaczego Kamil ma ochotę rozszarpać każdego faceta, który zbliży się do Mai? I jaka tajemnica nie pozwala Mai na planowanie przyszłości?

Wszystkie twoje marzenia to nowa powieść Agaty Czykierdy-Grabowskiej, najpopularniejszej polskiej autorki new adult. Jej poprzednia książka, Jak powietrze, była nominowana do Książki roku serwisu Lubimy Czytać w kategorii powieść obyczajowa/romans.
AGATA CZYKIERDA-GRABOWSKA


Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Wraz z mężem mieszka w Ząbkach pod Warszawą. Swój czas spędza pomiędzy pracą zawodową oraz jej największymi hobby, którymi są: pisanie długich opowiadań z gatunku new adult, czytanie horrorów z zombie w tle oraz podróże w najbardziej egzotyczne miejsca świata.
Ja jestem właśnie w trakcie lektury, a zdradzę Wam póki co tylko tyle, że nie mogę się od niej oderwać. Kto ma w planach przeczytanie?


4 komentarze:

 1. Gratuluję serdecznie!! Czytałam "Jak powietrze", która mi się podobała, więc chętnie sięgnę i po tę powieść :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Intryguje mnie twórczość tej autorki, więc na pewno zechcę się z nią zapoznać. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zachęca mnie do siebie sama okładka, bo bardzo mi się podoba. Ale zanim zacznę czytać tą książkę chcę przeczytać poprzednią książkę tej autorki. mój blog

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger