sobota, marca 11, 2023

"Ghost" Anna Wolf

 TYTUŁ  "Ghost”

CYKL  Storm Riders MC (tom 4)
 

AUTOR Anna Wolf

 

DATA PREMIERY 08.02.2023

 

WYDAWNICTWO  Akurat

 

ILOŚĆ STRON 318

 

 

 

 

OCENA  6

5+/6

 

OPIS
Gdy serce wygrywa z rozumem, a pokusa z obietnicą…

Ghost należy do Storm Riders MC. Dla bikera Klub od zawsze jest na pierwszym miejscu, jednak między sprawy zawodowe i klubowe wchodzą jeszcze prywatne: przeszłość oraz kobieta, której nie powinien pragnąć, ponieważ surowe zasady mówią, że Carmela, jako siostra jednego z nich, jest dla niego nietykalna.

Siła, która go ku niej ciągnie, jest ogromna. Wszyscy widzą, co się między nimi dzieje, ale nikt nie jest w stanie przewidzieć rozwoju wydarzeń…

Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, kiedy do gry ponownie wkracza niebezpieczny gang motocyklowy. Któregoś dnia dochodzi do tragedii, a całe Storm Riders wyrusza wymierzyć sprawiedliwość i odzyskać to, co należy nie tylko do Ghosta.

Co się stało? Jakie tajemnice wyjdą na jaw, a jakie pozostaną na zawsze w ukryciu?MOJE ODCZUCIA

 

 

Jakże miło znowu było spotkać się z członkami klubu Storm Riders i wspólnie z nimi przeżyć ciekawe przygody. Ci, którzy poznali już któryś tom tej serii doskonale wiedzą, że bracia z klubu nie cofną się przed niczym, zwłaszcza jeśli chodzi o ich kobiety.

Tym razem skupiamy się na Ghoście, który od dawna czuje przyciągnie do Carmeli, która jest mu zakazana ze względu iż jest siostrą jednego z nich. Ale jak długo można walczyć z kumulującym się uczuciem? Oboje działają na siebie niczym płachta na byka, a ich sprzeczkom nie ma końca. Wywołują sensację wśród pozostałych bikerów. Zarówno Carmela nie jest obojętna Ghostowi, ale także Ghost Carmeli. Ciężko im się jednak dogadać. Czy w końcu dojdą do porozumienia?

Carmela to świetna babka, która ma niezwykle cięty język i potrafi się o siebie zatroszczyć. Skrycie czuje coś do Ghosta już od dawna, jednak czuje, że jest mu obojętna. Ghost nie jest typem człowieka, który wylewa z siebie uczucia na prawo i lewo. Twardo stąpa po ziemi, a do tego ma pewną tajemnicę, która niedługo ujrzy światło dziennie i wprowadzi w szok każdego z rodziny Storm Riders. Ghost początkowo wzbrania się przed uczuciem do Carmeli, jednak im bardziej irytuje ją jej zachowanie tym bardziej staje się wylewny w okazywaniu uczuć. Po drodze czeka ich ciężka przeprawa, gdyż oboje są kompani w gorącej wodzie i jedno drugiemu nie potrafi odpuścić.

Ona nie zamierza dać mu sobą rządzić i być na każdy jego rozkaz, on nie wyobraża sobie, aby ktokolwiek inny niż on mógł ją tknąć, twierdząc, że jest jego kobietą. Jak może zakończyć się ta historia z dwójką wybuchowych bohaterów?

Cholerny wszechświat okazał się żartownisiem, bo postawił na jej drodze wytatuowanego faceta ze smutnym spojrzeniem niebieskich oczu, które sprawiały, że  dla niego płonęła. Tymczasem on w jakiś sposób pozostawał dla niej niedostępny. Był chodzącym piekłem i grzechem w jednym.


Anna Wolf pisze niezwykle wciągające historie od których choćbym chciała, naprawdę nie mogę się oderwać. Do tego styl autorki jest lekki, a książki pochłania się w zaskakująco szybkim tempie. Uwielbiam wszystkim braci ze Storm Riders, jednak niekoniecznie zawsze pochwalam ich zachowanie, zwłaszcza względem kobiet. Gdybym była na miejscu Carmel też bym się wkurzała na Ghosta o takie traktowanie. Nie ma jednak czemu przeczyć, gdyż nasi bikerzy są jak jedna wielka rodzina i nie cofną się przed niczym, jeśli chodzi o ich bliskich. Carmel czy tego chce czy nie musi zaakceptować, że Ghost nie cofnie się przed niczym i że zawsze dostaje to czego chce. Ale czy uparta i zadziorna kobieta mu to ułatwi?

Akcja dzieje się błyskawicznie, tutaj ciągle coś się dzieje. Momentami śmiałam się niemalże do łez, tak potrafili mnie rozbawić nasi bohaterzy. Niemniej mocno kibicowałam tej dwójce. Miło było się również dowiedzieć co słychać u pozostałych osób. I to właśnie lubię w książkach, które są jakimś cyklem, że pomimo, iż dany tom skupia się na kimś konkretnym, to tak naprawdę nie pomija życia pozostałych bohaterów.

Nasi bikerzy po raz kolejny zostaną zaskoczeni i wystawieni na próbę cierpliwości. Bowiem czeka ich odzyskanie czegoś, co należy do nich i nie cofną się przed niczym. Nikt z nich jednak z całą pewnością nie mógł się spodziewać takiego zakończenia tej akcji. Autorka bowiem zafundowała nam chwile grozy i niepewności.

Z całą pewnością chętnie sięgnę po inne losy z tej serii.

Ghost to wciągająca, pełna emocji oraz sprzecznych odczuć bohaterów historia, która z całą pewnością nie pozwoli czytelnikowi choćby na moment spokojnego oddechu. Polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania serdecznie dziękuję  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger