wtorek, marca 10, 2020

Zapowiedź patronacka "Lardżelka, czyli życie w rozmiarze XXL" Wanda Szymanowska


PREMIERA: 20.03.2020


Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż mój blog Czytaninka objął patronatem medialnym książkę Lardżelka czyli życie w rozmiarze XXL Wandy Szymanowskiej. 

⇙⇘

Książka ta powstała ku pokrzepieniu oblanych tłuszczykiem serc. 

Główna bohaterka ze względu na swą posturę bywa dotkliwie upokarzana. Nigdy nie jest chwalona, natomiast krytykowana przy każdej okazji. Również narzeczony nie szczędzi jej złośliwości. 
Nikt nie staje po stronie grubasów. 
Zofia często popada w rozpacz, lecz w końcu postanawia stanąć do walki. Ma do zrzucenia 50 kg swojej wagi, a do wyrzucenia wiele lat przyzwyczajeń. 
Mierzy się ze swoim łakomstwem, przeżywa tortury diet, wyrzeczeń i gimnastyki. Czasem robi wielki krok do przodu, a czasem załamuje się i cofa. 
Walka jest ciężka, ale musi ją wygrać, gdyż współczesny świat dyskryminuje grubasa pod każdym względem, a media są w tym zagorzałym sprzymierzeńcem.

Zobacz, jak stracić na wadze, nie tracąc na poczuciu własnej wartości. Jak utrzeć nosa chudym zołzom i odnaleźć smak życia. 

Niezwykle pogodna i pełna humoru opowieść o walce o swoje JA, na podstawie której wystawiono spektakl pt. Grubaska z niesamowitą Izabelą Noszczyk w roli głównej. 

Wydanie drugie uzupełniono o zdjęcia autorstwa Beaty Ciesielskiej z premiery spektaklu pt. Grubaska. 
Dodatkowo zastosowano dużą czcionkę przyjazną dla czytelników 50+. 

⇗⇖
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger