poniedziałek, lipca 24, 2023

Zapowiedź patronacka "Chestnut Hill. Nie daj mi odejść" Daria Skiba

 


Jest mi niezmiernie miło ogłosić,  iż mój blog Czytaninka objął patronatem medialnym książkę Chestnut Hill. Nie daj mi odejść Darii Skiby. Premiera 17.08.2023Opis książki 


Chestnut Hill. Nie daj mi odejść to druga część opowieści o grupie Polaków, których losy splotły się w malowniczym irlandzkim miasteczku.

 Monika i Michał robią wszystko, by znów móc sobie w pełni zaufać, a nie pomaga w tym huśtawka emocjonalna, fundowana przez ciążowe hormony. Czy przetrwają ten trudny czas, a ich miłość okaże się silniejsza niż przeciwności losu?

 Lena nie potrafi wybaczyć Pawłowi kłamstw i skrywanych przed nią tajemnic. A może wciąż nie zna całej prawdy? Czy nowy przyjaciel dziewczyny zastąpi miejsce ukochanego mężczyzny? Czy Bruno skradnie jej serce?

 Dominika i Hubert odnaleźli swoje miejsce na ziemi i wydaje się, że nic nie jest w stanie stanąć im na drodze. Czy poradzą sobie z tym, co zataiła przed nimi Amanda? I co skrywa pokochana przez czytelników poczciwa Ellen?

 Przenieś się ponownie na Chestnut Hill, poznaj kolejne irlandzkie zwyczaje i odwiedź nowe zakątki tej zachwycającej wyspy, by wraz z bohaterami odkrywać miejsca, które już na zawsze pozostaną w twojej pamięci.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger