poniedziałek, lipca 10, 2023

"Waiting for love" Iwona Feldmann

 TYTUŁ  "Waiting for love”

CYKL  Gorące chwile (tom 4)
 

AUTOR Iwona Feldmann

 

DATA PREMIERY 03.07.2023

 

WYDAWNICTWO  Krople Czasu Studio Wydawnicze

 

ILOŚĆ STRON 63

 

 

 

 

OCENA  4/6

 

OPIS
Brooke jedzie z koleżankami z roku na wycieczkę do Savannah. Jest pewna, że nadmorska miejscowość przed sezonem będzie cicha i nudna. Na miejscu okazuje się, że towarzyszyć im będą piłkarze przebywający tam na zgrupowaniu. Nie jest zadowolona, gdy Liam, jeden z napastników próbuje ją poderwać, a potem zaprasza na tajemniczą imprezę.
Czy Brooke skorzysta z zaproszenia?
Uważaj, możesz znaleźć więcej, niż myślisz.
MOJE ODCZUCIA

 


To moje pierwsze spotkanie z twórczością Iwony Feldmann i muszę przyznać, że podoba mi się jej styl pisania. Przeczytane opowiadanie jest krótkie, ale intensywne. Zarówno dziewczyny jak i chłopacy liczą na ciekawą przygodę. Główna bohaterka Brooke wyróżnia się od całej reszty, gdyż nie może pojąć jak piłkarze mogą tak przedmiotowo traktować dziewczyny. I choć Liam niesamowicie się jej podoba, a on sam próbuje ją poderwać, dziewczyna stara się nie ulec jego urokowi osobistemu. Tylko czy jej się to uda?

Szczerze powiedziawszy, nie byłam przyzwyczajona do takiego typu facetów. Wolałam tych spokojniejszych, normalniejszych i bardziej zrównoważonych, a nie takich dzikich i zachłannych, nadpobudliwych, myślących, że cały świat leży u ich stóp. Pięknych bogów sportu z ich idealnymi i seksownymi ciałami, oglądających się za wszystkim, co się rusza i co mogliby przelecieć.


Autorka stworzyła opowiadanie idealne na lato, w którym to prym wiodą nastolatkowie lubiący dobrą zabawę. To lekkie, tak naprawdę nie wnoszące niczego szczególnego do naszego życia opowiadanie przy którym można spędzić całkiem miło czas.  Idealne na popołudniową kawę, albo leniwy wieczór. Zaznaczam, że przeznaczone jest dla pełnoletnich, ponieważ zawiera sceny erotyczne.

Kto z nas w latach szkolnych nie marzył o wyjeździe na którym mogłaby znaleźć się drużyna męskich sportowców? Przystojni chłopacy na których można zawiesić oko i z którymi można spędzić ciekawie czas – chyba każda z nas przerabiała ten temat w młodości.
Przystojne ciacha jednak nie zawsze potrafią się odpowiednio zachowywać, o czym przekona się sama Brooke.

Waiting for love to krótka historia przenosząca nas w świat nastolatków i czasów, w których to młodość rządziła się własnymi prawami. Nieporozumienia, miłosne uniesienia i wzajemne poznawanie się, to wszystko tutaj znajdziecie. Jeśli lubicie takie historie, koniecznie przeczytajcie.Za możliwość przeczytania i zrecenzowania serdecznie dziękuję Autorce


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger