czwartek, września 29, 2022

"Dialogi nieprzyzwoite" Piotr Walerowski [PATRONAT MEDIALNY]

 
TYTUŁ  "Dialogi nieprzyzwoite”

AUTOR Piotr Walerowski

 

DATA PREMIERY 17.08.2022

 

WYDAWNICTWO  AlterNatywne

 

ILOŚĆ STRON 214

 

 

 

 

OCENA  5/6

 

OPIS
 

Garry Shepherd, męska prostytutka skazana za przestępstwa podatkowe, ubiega się o przedterminowe zwolnienie. Decyzja Komisji zależy od opinii atrakcyjnej pani psycholog. Victoria Bowman zamierza dokładnie wypytać skazanego o kulisy jego zawodu i napisać o tym książkę.

Każde spotkanie w więziennej sali widzeń to coraz głębsza i bardziej podniecająca rozmowa o odcieniach seksualnego biznesu. O fetyszach, zboczeniach, uzależnieniach. O kobietach młodych, niedoświadczonych, starych, pięknych, nieatrakcyjnych, niespełnionych, wszystkich pragnących jednego – rozkoszy.
Shepherd nie ukrywa przed Bowman niczego.
Przygotujcie się na pikantną opowieść faceta, dla którego seks nie ma tajemnic. Będzie gorąco… i ostro jak nigdy dotąd.

MOJE ODCZUCIA

 

 

Garry Shepherd obecnie odsiaduje wyrok za przekręty podatkowe. Ubiega się właśnie o przedterminowe zwolnienie. Decyzja Komisji będzie jednak zależała od opinii pani psycholog, z którą osadzony ma się w najbliższym czasie spotykać. Atrakcyjna Victoria Bowman ma zamiar dokładnie wypytać o profesję Garrego i napisać o tym książkę.

Panna Bowman po raz kolejny tego dnia wyglądała na mocno podnieconą, chociaż starała się to ukryć na wszelkie sposoby. Niespecjalnie jej się to udawało. Z parapetu dochodziły do nas dźwięki Gimme Shelter  nieśmiertelnych The Rolling Stones, ale nie wiem, czy ona je w ogóle rejestrowała.

Jak sam tytuł książki wskazuje, znajdziemy w niej dialogi, zatem głównych bohaterów będzie dwoje. Garry, to męska prostytutka, odsiaduje właśnie wyrok za przestępstwa podatkowe. Natomiast Victoria to atrakcyjna psycholog, która jest ciekawa owego zawodu o którym zamierza napisać książkę. Akcja powieści rozgrywa się w więzieniu, aczkolwiek samego tła więzienia jest niewiele, gdyż całą uwagę skupiamy na przeprowadzanych dialogach.

Każde spotkanie to ogrom pikantnych opowieści faceta, dla którego seks nie jest tematem tabu. Otwarcie i z wielką szczerością opowiada o swoich doświadczeniach z klientkami, o poznawaniu ich pragnień, fetyszach, pokonywaniu lęków oraz zaspokajaniu potrzeb. Prostytucja to bowiem zawód, który znany jest od tysięcy lat, aczkolwiek to właśnie Piotr Walerowski przedstawia nam go od „kuchni” ukazując go tak naprawdę w innym świetle. Każdy z nas jest człowiekiem, który posiada własne potrzeby i dąży do ich zaspokojenia. Seks w wielu domach może i jest tematem tabu, jednak nie powinno tak być. Zaspokajanie cielesnych potrzeb człowieka jest czymś normalnym o czym powinniśmy otwarcie mówić.

Na łamach tej książki poznamy wiele bohaterek w postaci klientek Garrego. Powiem wam, że każda z tych historii jest inna, czasem trochę szokująca, innym razem odrobinę zabawna. Z całą pewnością, wszystkie te osoby zostały stworzone z krwi i kości. To ludzie tacy sami jak my, którzy czasem w życiu szukają dodatkowych wrażeń, czasem własnej ścieżki, a czasem swojej seksualności.
Garry opowiada o kobietach młodych, starszych, niedoświadczonych, pięknych, nieatrakcyjnych czy też niespełnionych. Jednak każda z tych kobiet pragnie jednego – rozkoszy. To nic, że rozkosz występuje pod różną postacią, bo ilu ludzi na świecie, tyle i gustów.

Nasz osadzony z każdym kolejnym spotkaniem z piękną psycholog oczekuje z utęsknieniem następnych widzeń. Dzięki jego opowieściom rozpala zmysły Victorii, a także i swoje, wszak jest tylko facetem, który od czterech lat nie miał kobiety, a w przeszłości było ich na pęczki. I chociaż obydwoje mają przyspieszony puls, to jednak starają się zachowywać profesjonalnie. Ale jak długo można wytrzymać, kiedy pożądanie rośnie z każdą kolejną opowieścią?

- Pan mnie trochę bawi, panie Shepherd. Stara się pan pozować na macho, na luzaka, któremu wszystko jest obojętne, który wszystko już w życiu widział. Na twardego skurczybyka, który brał kasę za posuwanie kolejnych panienek. Ale tym razem pokazał pan wrażliwość, której się po panu nie spodziewałam. Niech pan mówi, co chce, ale jest w panu niemało z romantyka!

Ludzkie pragnienia, fantazje, sposoby na odnajdywanie własnej przyjemności, to wszystko zajdziemy w książce autora. Nie obędzie się bez pikantnych scen, wulgaryzmów, ale to wszystko napisane z umiarem, bez przesady. Całość czyta się szybko, historia jest dosyć wciągająca. Sam autor nie stara nam się pokazać tylko mrocznych stron prostytucji, wręcz przeciwnie, pokazuje nam również, że czasem niektóre spotkania potrafiły przynieść korzyści.

Dialogi nieprzyzwoite to zdecydowanie pozycja warta uwagi, łamiąca temat tabu jakim jest seks. To książka idealna dla złaknionych wrażeń, snucia własnych fantazji i pobudzenia własnych zmysłów. Polecam.Za możliwość przeczytania, zrecenzowania i patronowania serdecznie dziękuję 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger