poniedziałek, kwietnia 27, 2020

Zapowiedź patronacka "Biznesowa miłość" Elżbieta Ceglarek

PREMIERA: 05.2020 


Jest mi niezmiernie miło poinformować,  iż mój blog Czytaninka objął patronatem medialnym książkę Biznesowa miłość Elżbiety Ceglarek.  

⇘⇙

Biznesowa miłość to dokończenie perypetii miłosnych Dagmary z Domu z kryształu.


Nasza bohaterka – Dagmara – w końcu zaczyna cieszyć się w pełni z życia. Ma u swego boku mężczyznę, który adoruje ją na każdym kroku i zapewnia o swoich uczuciach. Mężczyznę, który traktuje ją z należytym szacunkiem. Daga w końcu wychodzi na prostą.
Elżbieta Ceglarek napisała powieść, która daje nam nadzieję na to, że nawet po nieszczęśliwych chwilach w naszym życiu, mogą przyjść te piękne; tak jak po każdej burzy wychodzi słońce. Bo każdy z nas zasługuje na to, aby być szczęśliwym i w pełni korzystać z każdej chwili. Autorka uświadamia nam również, że nie warto nikogo pochopnie oceniać, że nie ważne, co mówią inni, ważne jest to, co czujemy my sami. Biznesowa miłość to historia, od której nie sposób się oderwać, z bohaterami, którzy mają swoje wady i popełniają błędy, jednak właśnie dzięki temu, ta historia jest prawdziwa. Gorąco zachęcam Was do przeczytania!

Grażyna Wróbel,  czytaninka.blogspot.com 

Czekałam na finał historii Dagmary z wielkim przejęciem i ciekawością,  czy kobieta da sobie szansę na szczęście i spokojne życie. Intrygująca,  wciągająca i emocjonalna opowieść o tym, jak życie potrafi zaskakiwać i pisać nieoczywiste scenariusze. Polecam! Bardzo! 

Agnieszka Krizel, Recenzje Agi

⇗⇖

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger