wtorek, lipca 04, 2017

Zapowiedź "Wesoła rozwódka"PREMIERA: 11.07.2017Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż mój blog Czytaninka objął patronatem medialnym książkę Wesoła rozwódka Iwony Czarkowskiej.
Rozwódka wcale nie musi być kobietą smutną i przegraną!

Życie może rozsypać się w mgnieniu oka. Jednego dnia jesteś szczęśliwą mężatką i urządzasz nowy dom, a następnego do twoich drzwi puka obca kobieta i oznajmia, że ukochany mąż od dawna cię zdradza. To właśnie przytrafiło się Alicji. Wyprowadza się, składa pozew o rozwód i zaczyna nowe życie w kawalerce, której użycza jej przyjaciółka. Na przekór wszystkim postanawia udowodnić, że rozwódka nie musi być wcale stracona dla świata. Może być wesoła i cieszyć się nowym życiem! To nowe życie najlepiej rozpocząć z rozmachem i przytupem. A jak konkretnie? Alicja już wie i postanawia pomóc innym kobietom, które spotkało to, co ją, i pokazać im, że życiem można się cieszyć nawet po rozwodzie. A może przede wszystkim po rozwodzie?
Będzie wesoło i będzie się działoPrzeczytaj fragment - KLIK


Recenzja w okolicach premiery!

Zapowiada się ciekawie prawda?1 komentarz:

  1. Zapowiada sie ciekawie o ile autorka nie zrobiła z tego zbyt bajkowej historii gdzie bohaterce w jednej chwili świat wali sie na głowę a już za moment znajduje kolejnego księcia z bajki ;)
    Jednak po książkę sięgnę

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger