sobota, września 17, 2016

Wywiad z I.M.Darkss


Kolejny wywiad na który serdecznie Was zapraszamy z Claudią z Zaczytana w tym miesiącu, został przeprowadzony z I.M. Darkss.

1. "Światło w mroku" to Twój debiut autorski. Czy jesteś zadowolona, że książka została tak dobrze przyjęta przez czytelników?

Oczywiście. Chyba marzeniem każdego autora jest to, by książka została dobrze odebrana. Wzbudzała emocje i wciągała czytelnika w swój świat.

2. Masz plany na kolejną powieść, a może już ją tworzysz?

Właśnie kończę kolejną książkę i w najbliższym czasie będę próbowała ją wydać.

3. Możemy czytać Twoją twórczość na Wattpad, gdzie ją publikujesz. Nie boisz się, że ktoś skopiuje Twoje dzieła i będzie je rozsyłał po różnych grupach/portalach?

Nie. Posiadam prawa autorskie i gdyby taka sytuacja miała miejsce, łatwo byłoby mi udowodnić, że to ja stworzyłam daną powieść. Na szczęście nie spotkałam się do tej pory z plagiatem mojej książki.

4. Jaka jest I.M.Darkss prywatnie?

Pytanie, za którym nie przepadam, bo nie potrafię opisywać siebie. Jaka jestem? . Nie wiem, co mogłabym o sobie powiedzieć. Nie ma we mnie nic nadzwyczajnego. Na pewno jestem romantyczką, czego łatwo się domyślić, ponieważ tworzę głównie romanse. Staram się być optymistką i w każdym kolejnym dniu szukać czegoś dobrego. Niektórzy twierdzą też, że jestem osobą, która łatwo ulega emocjom.

5. Co Cię skłoniło do pisania pod pseudonimem, a nie pod własnym nazwiskiem?

Trudno powiedzieć. Podjęłam taką decyzję, bo zauważyłam, że osoby z mojego otoczenia chętniej sięgaj po książki zagranicznych autorów. Poza tym taki pseudonim dodaje odrobinę tajemniczości.

6. Lubisz podróżować? Jakie miejsce na ziemi chciałabyś odwiedzić?

Niestety nie miałam jeszcze okazji na podróże poza granicę naszego kraju. Od dawna marzę o podróży do Hiszpanii, ale z przyjemnością zwiedziłabym również inne miejsca.

7. Jakie to uczucie, trzymać swoje pierwsze "dziecko" w rękach?

Najpiękniejsze uczucie, jakiego doświadczyłam. Niesamowite i niemożliwe do opisania słowami, bo jak można opisać spełniające się marzenie?

8. Czy uważasz, że pisanie będzie Ci towarzyszyło już do końca?

Na pewno będzie, niezależnie od wyników sprzedaży mojej książki i tego, czy uda mi się osiągnąć sukces. Pisanie jest taką częścią mojego życia, z której nie zrezygnuję, bo to daje mi radość.

9. Czy przydarzyła Ci się w życiu jakaś dziwna rzecz, którą ciężko wytłumaczyć?

Dziwna? Nie. Niezwykła rzecz, którą trudno wytłumaczyć. Zdecydowanie tak.

10. Dlaczego właściwie książka nosi tytuł "Światło w mroku"?

Ze względu na fabułę powieści. Nic więcej nie zdradzę. Jeżeli przeczytasz, poznasz odpowiedź.

11. Co mogłabyś nazwać swoim światłem, w chwilach zwątpienia?

Każdego dnia moim światłem są wiara i nadzieja.

12. Wiadomo, że prędzej czy później zetkniesz się z krytyką swojej twórczości (a może już się zetknęłaś?). Jak sobie radzisz w takich chwilach?

Jeszcze nie zostałam skrytykowana, ale jestem w pełni świadoma, że kiedyś to nastąpi. Jaki mam do tego stosunek? Krytyka jest dla mnie bodźcem motywującym. Myślę, że ma nic bardziej satysfakcjonującego niż świadomość, że osoba, która skrytykowała moje dane dzieło, zmienia swoje negatywne zdanie dzięki kolejnej mojej powieści.

13. Czy wydanie własnej książki, to ciężki i długotrwały proces?

Dla mnie było to przede wszystkim ekscytujące doświadczenie.Serdecznie dziękujemy autorce za poświęcony czas na udzielenie odpowiedzi na nasze pytania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger