niedziela, czerwca 23, 2024

„Opowieść o Grace z Porto-Vecchio” Paweł Janiszewski [PATRONAT MEDIALNY]

 
TYTUŁ  "Opowieść o Grace z Porto-Vecchio”

CYKL Grace
 

AUTOR Paweł Janiszewski

 

DATA PREMIERY 15.05.2024

 

WYDAWNICTWO Ridero

 

ILOŚĆ STRON 130

 

 

 

 

OCENA  4/6

 

OPIS

 


„Opowieść o Grace z Porto-Vecchio” to kryminał z lekką dozą erotyzmu, przeznaczony wyłącznie dla dorosłych czytelników. Książka składa się z trzech części, z których każda zawiera kryminalne opowiadanie o Grace, stanowiące jedną, nierozerwalną całość.
Grace jest młodą mężatką wplątaną w mafijne układy między jej ukochaną, gorącą Koryską a zimnym, polskim miasteczkiem Wilczyce. Czy zwycięży miłość czy zdrada? Czy zbrodnia zostanie odkryta? Grace zaprasza do swojego niezwykłego świata.
MOJE ODCZUCIA

 

 Dzisiaj przychodzę do Was z książką, która składa się z trzech części, a która opowiada o losach Grace, młodej Grażyny, która zostaje wplątana do mafijnego świata. Wiele osób na jej drodze próbuje nią manipulować, a ona sama zaczyna się gubić w tym komu ma wierzyć. Do czego posunie się odważna kobieta, kiedy w grę wejdzie miłość a także zdrada? Czy zbrodnia ujrzy światło dzienne?


Zbrodnia, by stała się doskonała, musiała zostać perfekcyjnie ukryta, co wymagało dokładnego wysprzątania.


Grace jest młoda, piękna i nad życie kocha konie oraz swojego psa boksera. Jej wielką miłością staje się również Porto-Vecchio, miasto na Korsyce bez którego nie potrafi już żyć. Ma męża Brunona, ale wciąż pamięta o swojej miłości z przeszłości, czyli o Adamie. Ten niespodziewanie ponownie pojawia się w jej życiu i wywraca je do góry nogami. Bruno również zaskakuje kobietę, więc ta w przypływie chwili musi działać, aby mogła przetrwać.

Paweł Janiszewski ani na chwilę nie funduje Grace spokojnego życia, wręcz przeciwnie, u niej ciągle coś się dzieje. Jedno jest pewne, ona sama oddziałuje zarówno na mężczyzn jak i na kobiety, którzy nie mogą się jej oprzeć. Ale czy czasem nie staje się to dla niej przekleństwem? Zamiast żyć spokojnie, jest zmuszona brać udział w licznych intrygach i układach. Czy wyjdzie z nich cało?

Kreacja Grace w pełni przedstawia ją jako kobietę niezależną, odważną, a przede wszystkim taką, która się przed niczym nie cofnie. Bliskie jej osoby nie są jej obojętne, ale kiedy trzeba potrafi zamienić się niczym w kamień pozbawiony odczuć. Walczy o swoje nawet za wszelką cenę.

Grace ponownie zrozumiała, że całe jej dotychczasowe życie było tylko iluzją, a pozorne szczęście – marną ułudą, mydlaną bańką.


Ile w stanie jest znieść normalna osoba? Jak wiele może wybaczyć? Co ma zrobić kiedy nie czuje się już bezpiecznie? Czy jest  w stanie zabić z zimną krwią? O tym musicie się przekonać sięgając po tę pozycję. Autor zapewni wam ogrom sensacji, rozlew krwi, a także nutkę erotyzmu. Całość czyta się szybko, gdyż fabuła mocno wciąga, a ciekawość, komu można ufać a komu nie tylko mocniej podkręca atmosferę niepewności.

Opowieść o Grace z Porto-Vecchio to kryminał, w którym tak naprawdę nie można nikomu ufać do końca, bo nawet Ci, których kochaliśmy mogą nas zaskoczyć. Zachęcam do przeczytania.

 Za możliwość przeczytania, zrecenzowania i patronowania serdecznie dziękuję Autorowi. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger