czwartek, lutego 13, 2020

Atlas świata dla dzieci
TYTUŁ  "Atlas Świata dla dzieci"

DATA PREMIERY 2020

WYDAWNICTWO  Dragon

ILOŚĆ STRON 32
OCENA  5/6

OPIS

Atlas świata dla dzieci to wyjątkowa książka edukacyjna prezentująca najważniejsze informacje o kontynentach oraz liczne ciekawostki o zabytkach i przyrodzie.

Każdy z sześciu kontynentów przedstawiony jest na dwóch mapach: fizycznej i politycznej, a towarzyszą im zabawne ciekawostki i quizy.MOJE ODCZUCIA

Dzisiaj chciałam wam wspomnieć o Atlasie świata dla dzieci, który został bardzo ładnie wydany. Twarda oprawa, w środku mapy fizyczne, różne ciekawostki dotyczące każdego z kontynentu, a do tego quizy, w których może sprawdzić się każdy malec. To wszystko jest przedstawione w jasny i przejrzysty sposób. W kolorowych ramkach znajdujemy wiele istotnych rzeczy dla danego kontynentu.W atlasie przeczytamy o Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Afryce, Azji, Australii oraz Antarktydzie. Dowiemy się jakie mają powierzchnie, liczbę ludności, liczbę państw, a także wiele ciekawostek np. największe państwo, najmniejsze państwo, największe jezioro itp.Myślę, że każde dziecko chętnie zajrzy do tego atlasu, aby wynieść z niego wiele istotnych i ciekawych informacji. Żywe kolory, ciekawe mapy, a do tego rysunki zachęcają by poświęcić mu odrobiny uwagi. Ta pozycja to książki dla dzieci.

Atlas świata dla dzieci to ciekawa pozycja na rynku wydawniczym, dzięki której dzieci mogą zapoznać się z kontynentami świata i wieloma ciekawostkami na ich temat.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania serdecznie dziękuję1 komentarz:

  1. As stated by Stanford Medical, It is in fact the one and ONLY reason this country's women get to live 10 years longer and weigh on average 42 lbs less than us.

    (Just so you know, it is not related to genetics or some hard exercise and absolutely EVERYTHING to do with "HOW" they are eating.)

    P.S, I said "HOW", not "WHAT"...

    CLICK this link to find out if this brief quiz can help you decipher your true weight loss potential

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger