piątek, stycznia 20, 2017

Zapowiedź "Dama z kotem"PREMIERA: 30.01.2017
Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż mój blog Czytaninka objął patronatem medialnym książkę Dama z kotem Iwony Czarkowskiej.Roztrzepana i lekkomyślna Zuzanna Roszkowska tym razem spróbuje swoich sił jako… prywatny detektyw

Zu – najlepsza z żon, a także kobieta zdolna do wszystkiego – daje się namówić mężowi na roczny wyjazd na wieś. Na miejscu słynne „cisza i spokój”, zwykle wiązane z życiem na wsi, będą musiały ustąpić przed niezwykłą skłonnością Zu do wpadania w tarapaty.

Kiedy gospodyni pensjonatu, w którym zamieszkali Roszkowscy z dziećmi, znika nagle bez słowa, zaledwie dzień po przyjeździe swoich nowych lokatorów, Zuzanna od razu przeczuwa zbliżające się kłopoty. Jednak wszyscy wokół zdają się lekceważyć jej obawy o los zaginionej.

Tym razem Zu będzie musiała zmierzyć się z przedstawicielami tajemniczej fundacji, niegrzecznym Panem Małpką, pojawiającymi się i znikającymi rondlami, a także… koniem, świnią, kozą, królikiem, gąsiorem oraz kotem – za jedyną pomoc mając podręcznik dla początkujących detektywów.
Zapowiada się świetna komedia. Ktoś się skusi?


7 komentarzy:

  1. Gratuluję patronatu ;) Książka wydaje się urocza ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Rzeczywiście, zapowiada się dobrze. Co robić, kiedy wokół tyle nowości? :D Ja nie wiem, jak tu wybierać, mam ochotę przeczytać wszystko :P

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję patronatu. Książka zapowiada się interesująco. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger