poniedziałek, stycznia 09, 2017

Zapowiedź "Byłaś moim niebem"

PREMIERA: 17.01.2017Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż mój blog Czytaninka objął patronatem medialnym książkę Byłaś moim niebem Barbara Litwicka.


Były już: radość, spokój i beztroska. I nagle los zabrał to wszystko, co piękne i pełne podziwu... Pozostały tylko wspomnienia...

Skomplikowany związek Witolda i Basi rozpoczął się, kiedy oboje byli zaledwie dziećmi.  Dziewczynka, której rodzice nie potrafili poradzić sobie nawet z własnym życiem, nieoczekiwanie trafia do zupełnie obcych ludzi, którzy podjęli się opieki nad nią. Po latach dorosła już Basia wciąż zdaje się zagubiona w otaczającym ją świecie, a jej jedyną podporą jest niezmiennie Witek. Do akcji jednak niespodziewanie wkracza przeznaczenie i burzy całe szczęście zakochanych. Kiedy nie można już cofnąć tragedii, kiedy za późno na zmiany w życiu, kiedy nie przydadzą się dyplomy najlepszych szkół ani poważne stanowisko w świecie dyplomacji, Witold wraca pamięcią do wspomnień, gdy zauroczony nietuzinkową osobowością dorastającej Basi wyczekiwał uczucia: na zawsze i aż do śmierci.


Czy ktoś z Was czuje, że chciałby przeczytać tę oto powieść?


8 komentarzy:

 1. Jestem ciekawa tej ksiażki, ale nie wiem czy dam radę w najbliższym czasie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! ;) Książki nie czuję, ale oczy dziewczynki na okładce zapewne urzekną fanów polskiej literatury.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co za piękne, hipnotyzujące oczy :)
  Pozycja ciekawa, z chęcią się z nią kiedyś zapoznam. I gratuluję patronatu! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger