wtorek, grudnia 20, 2016

"The Lord Of The Rings. Trylogia Filmowa" - książka do kolorowania
*Tytuł: "The Lord of the Rings. Trylogia filmowa" - książka do kolorowania
*Wydawnictwo: Akurat
*Rok wydania: 2016
*Ilość stron: 96

*Ocena: 7/10
*Opis:

Książka, którą powinien mieć każdy miłośnik twórczości J.R.R. Tolkiena. Samodzielnie nadaj barwy kluczowym scenom z filmu, który zawładnął wyobraźnią milionów widzów. Zdecyduj, jakimi barwami pysznił się świat Froda, Legolasa i Golluma, wybierz odcień czerni skóry Orków i złocistych włosów Galadrieli. Zabaw się w artystę, który decyduje o kolorach wszystkich, nawet najdrobniejszych elementów...

*Moje odczucia:

Dzisiaj przychodzę do Was z czymś nietypowym, a mianowicie książką do kolorowania. Zbliżają się Święta, to świetny czas, by miłośnikowi Władcy Pierścieni (i nie tylko jemu) sprawić cudowny prezent.


Na 96 stronach tej książeczki znajdziemy mnóstwo inspiracji filmowych, które możemy pokolorować jak tylko zechcemy. Dajmy się ponieść wyobraźni. Popatrzmy na rysunek, zamknijmy na chwilę oczy i wyobraźmy sobie jak daną scenę byśmy widzieli w realu. A później pozwólmy by nasza ręka sama dobierała kolory i wypełniała każdą pustą przestrzeń, sprawiając nam przy tym wiele radości.


Kto powiedział, że książka to tylko zapisane słowa? Otóż nie, książka to również nasza uruchomiona wyobraźnia. Nie zawsze trzeba coś czytać, by móc sobie ten obraz przybliżyć. Czasem niezwykłe rysunki oddają nam całą istotę danego filmu. W tym wydaniu mamy rysunki, których grafiki zachwycają w każdym calu, widać, że ktoś przyłożył do tego sporo pracy, by czytelnik był w 100% zadowolony. Dodatkowo pozycja ta została wzbogacona o cytaty i ich autorów, oraz obrazek oddający istotę owego cytatu.


Książka ta może być doskonałym prezentem dla tych, którzy kochają kolorować, ale także dla fanów filmu Władca Pierścieni. To również doskonały prezent dla osób, które potrzebują się odstresować. Tylko od nas samych będzie zależeć, jakimi kolorami wypełnimy dane sceny.


Za możliwość poznania publikacji dziękuję1 komentarz:

  1. Kolorowanki ostatnio do mnie przemawiają i planuję spore zakupy kredkowo-kolorowankowe. Być może ta również znajdzie się w moim koszyku :)
    Justyna z livingbooksx.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger